سبد خرید - 0 تومان
معرفی کامل ای شاپ گیمز - فروشگاه اینترنتی بازی های کامپیوتریReviewed by MAMir on Apr 30Rating: 5.0

معرفی کامل ای شاپ گیمز :

وب سایت ای شاپ گیمز – eshopgames   /   فروشگاه اینترنتی بازی های کامپیوتری ، از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه ی آماده سازی بازی های کامپیوتری برای عرضه، آغاز و تا به اکنون به حول و قوه الهی مسیر خود را با موفقیت طی نموده است.

این فروشگاه که تحت نظارت و مدیریت مجموعه ” داده پردازان مدرن ( مـَمیر) ” می باشد ، با همکاری گروه نرم افزاری NFN ، در ابتدا با آدرس : Game.MAMir.ir و با نام های : ” گیم سنتر ” ، ” گیم سنتر داده پردازان مدرن ” و ” مـَمیر گیم ” فعالیت خود را شروع و ادامه داد تا به آنجا که مدیران فروشگاه تصمیم به تغییر نام گرفته دامنه ی : www.EShopGames.ir را انتخاب نمودند که برگردان فارسی تلفظ آدرس فروشگاه همان ” ای شاپ گیمز ” می باشد . معنی با به عبارتی ترجمه ی آن : ” فروشگاه اینترنتی بازی های کامپیوتری ” است.

هم اکنون برای دسترسی به فروشگاه بازی های کامپیوتری ، آدرس های زیر فعال می باشند :

EShopGames.ir

۱٫EShopgames.ir

game.mamir.ir

g.mamir.ir

.

چرا بازی های کامپیوتری ؟

علت اینکه انتهای نام فروشگاه ، کلمه ” کامپیوتری ” ذکر می شود ، نوع دسته بندی فعالیت تیم فنی مجموعه ی ماست که فعلا در زمینه ی آماده سازی و ارائه بازی های PC فعالیت دارند.

.

فعالیت فروشگاه اینترنتی بازی های کامپیوتری چیست ؟

دقیقا تیم فنی مجموعه ، سورس بازی ها را پس از انتشار توسط منبع ، بدست آورده و همچنین کرک گروه های معتبر را پس از انتشار بررسی می نماید تا به محض تایید شدن یک کرک معتبر و سالم و تست شده ، آن را در پک بازی بیفزاید؛ و نهایتا در گام آخر ، تیم فنی که متشکل از گیمر های حرفه ای و متخصصین نرم افزار می باشد ، شروع به ساخت اتوران مربوط به بازی می نمایند که در علاوه بر امکان استفاده از سورس و کرک و نصب بازی ، آموزش کاملا فارسی ساده و روان نیز که تهیه ی شده ی تیم ماست ، در آن وجود دارد.

.

پشتیبانی EShopGames :

شعار ما پس از کیفیت ، در کنار مشتریانمان بودن است… و برای تحقق این منظور راه های ارتباطی مختلفی را در پیش روی شما عزیزان قرار داده ایم:

۱- قسمت ” دیدگاه ها ” در هر پست بازی     ۲- فرم ارتباط سریع در قسمت پانوشت ( فوتر ) وب سایت     ۳- فرم ارتباط با ما که لینک آن در منو سایت وجود دارد

همچنین قسمت های مختلفی جهت سهولت ارتباط های موردی شما عزیزان با ما ، مانند :

۱- فرم درخواست بازی | کرک | آپدیت | آموزش     ۲- فرم اعلام واریز وجه

دیدگاه خود را بیان کنید.

ارسال سفارشات به سراسر کشور